Arama Motoru Pazarlaması SEM
blog

Arama Motoru Pazarlaması SEM

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Türkiye ve dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google’ın pazarlama reklamlarını kullanarak marka, ürün ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize ulaşmanız sağlanır.

Uzman ekibimizle markanız ve işletmeniz için Google Ads platformunda profesyonel kampanyalar oluşturmaktayız. En düşük maliyetle en yüksek geri dönüşümü sağlamak için arama motoru reklam kampanyalarınızı yönetiriz. Arama motoru pazarlamasının sonuçlarını sürekli olarak ölçen ve geliştiren ekibimiz, raporları ayrıntılı olarak bilgilendirir ve düzenli raporlar hazırlar.

Google Ads (Arama Motoru Pazarlaması)

Yalnızca ülkemizde, 50 milyondan fazla çalışanı olan Google arama motoru, potansiyel müşterilerinizin “arama motoru reklamlarıyla” markanıza ulaşmayı hedeflemektedir.

  • Yeni potansiyel müşterilerin gelmesini sağlayarak internet satışlarınızı artırmak veya mevcut müşterilerinizin markanıza olan ilgisini artırmak için marka web sitenizin reklamını yapabilirsiniz.
  • Arama motoru pazarlama reklamlarınızın, ürün veya hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize gösterilmesini sağlıyoruz. Bu nedenle, reklamlarınızı yalnızca müşteriniz olma potansiyeline sahip kişilere gösteririz.
  • Yalnızca reklamlarınız tıklandığında, telefondan çevrildiğinde, uygulamanızı indirdiğinizde veya reklam videonuzu izlenildiğinde ödeme yaparsınız. Aksiyon almayan reklamın gösterimi için, ödeme yapmazsınız!
  • Reklamlarınızı seçtiğiniz dildeki kullanıcılara göstermek gibi geniş kitle seçenekleriyle doğru kişilere doğru zamanda ulaşabilirsiniz.
  • Yeniden pazarlama reklamlarıyla, reklamlarınızı web sitenizi tekrar ziyaret eden müşterilere ve görüntülü reklam ağında istediğiniz kadar gösterme şansına sahipsiniz.
  • Ölçülebilir, güvenilir ve esnek bir çalışma sistemi olan Google Ads ile, kaç kişinin reklamlarınızı gördüğünü, web sitenizi ziyaret etmek için reklamlarınızı kaç kişinin tıkladığını veya sizi arayan kişi sayısını öğrenebilirsiniz. Size her ayın ilk haftası için ayrıntılı raporlar vereceğiz.
  • Uzmanlarımız tarafından, web sitenize yüklenecek analiz, izleme ve raporlama araçlarıyla reklamlarınızı tıklayarak web sitenizden ürün satın alan kişilerin yüzdesini görebilirsiniz.

Satışlarınızı ve Marka Bilinirliğinizi Arttırın

Web sitenize yeni potansiyel müşteriler getirerek marka bilinirliğinizi arttırırken, satışlarınızı artırıp mevcut müşterilerinizin dikkatini çekiyoruz.

En doğru duyuruları doğru zamanda yayınlarız
Satışlarınızı artırmak için, reklamlarınızı Google kullanıcılarının arama yaptığı konumda ve tam olarak ihtiyaç duydukları zamana dayanan belirli stratejilerle yayınlarız.

Reklamlarınızı yalnızca kitlenize gösteririz
Potansiyel müşterilerinizin tercihlerini çok iyi analiz ederek ve spesifik kitlenizi belirleyerek, reklamlarınızı yalnızca hedeflenen, dönüşüm olasılığı yüksek Google kullanıcılarına sunuyoruz.

Daha fazla dönüşüm için ölçüyor ve iyileştiriyoruz
Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin satışlarını artırdıkça, dönüşüm oranınızı artırmak için aldığımız verileri sürekli olarak ölçüyor ve yorumluyoruz. Daha fazla yatırım getirisi (ROİ) sağlamak için reklamlarınızı her zaman ve dikkatli bir şekilde geliştiriyoruz.

Bütçenizi koruyarak sonuca odaklanıyoruz
Google Ads tıklama başına maliyet reklamlarıyla, yalnızca siteniz ziyaret edildiğinde ve telefon üzerinden arama yapıldığında harcama yapmanızı sağlayarak bütçenizi sizin için koruruz.

Yaptığımız her şeyi raporlayarak müşterimize bilgi veriyoruz
Satışlarınızı artırmak için yönettiğimiz reklamlarınızla ilgili her şeyi raporlayarak, şeffaf bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş