yaseragency.com

yaseragency.com web site tasarımı hizmeti sunduğumuz bir çalışmamızdır. Firma, bir mümessillik firması olup, yurtiçi ve yurtdışı “Alıcı” ve “Satıcı” firmalara hizmet vermektedir. Bu sebeple, İngilizce ve Türkçe olmak üzere 2 farklı dil seçeneği ile tasarlanmıştır. Tasarım temelinde, online sohbet, whatsapp, formlar, irtibat butonları gibi iletişim kanalları sağlanarak hedef ziyaretçiyi en kısa yoldan ulaşmayı amaçlamaktadır. Firmanın ayrıca, her hafta yenilenen stoklu ürünleri nedeni ile web sitesinin güncellemesini sağlamaktayız.

penkamedikal.com

penkamedikal.com sağlık ekipmanlarının yurtiçi ve yurtdışı toptan satışında hizmet veren bir firmadır. Firmaya, E-ticaret sitesi mantığında bir tasarım oluşturduk. Firmanın söz konusu ürünleri ile ilgilenen ziyaretçiye, hızlı iletişim seçenekleriyle ergonomik yapıyı oluşturarak hedeflerine ulaşmalarını sağladık. Firma prestij ve kalitesinin net bir şekilde yansıtıldığı site ara yüzünde kullanıcı dostu, basit ve anlaşılır bir yapı sağlanmıştır.

Yovidijital Referans Armada OSGB

armadaosgb.com

armadaosg.com web site tasarımı, site içi SEO ve Google Adwords hizmeti sunduğumuz ve devam etmekte olan bir çalışmamızdır. İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe bulunan firmaya web site tasarım arayüzünü daha modern, şık ve ergonomik hale getirdik. Tasarım yenileme sırasında, mevcut Google indekslerinde herhangi bir kayba uğramadan geçişi sağlıklı bir şekilde tamamladık. Google arama motoru üzerinden doğru pazarlama stratejileri ve rakip analizleri sağlayarak, marka değerini ve müşteri gamını arttırmaktayız.

dreamhairclinic.com

dreamhairclinic.com saç ekimi hizmeti başta olmak üzere sağlık turizmi sektöründe hizmet veren bir firmadır. Firmaya, başta ve devam etmekte olduğumuz uluslararası dijital pazarlama hizmeti vermekteyiz. Bu çalışma kapsamında, yurt dışı hedef kitlelerine doğru pazarlama stratejileri uygulayarak firmaya yabancı kökenli müşteri datası toplamaktayız. Ayrıca, aynı hedef kitleye Google Adwords çalışması yapmak üzere “Landing Page” olarak 4 farklı dilde web tasarımı hizmetlerimizi sunduk.

Yovidijital Referans Dream Hair Clinic
Yovidijital Referans Temas Danışmanlık

temasdanismanlik.com

temasdanismanlik.com web site tasarımı ve Site içi SEO hizmetlerini sunduğumuz bir çalışmadır. Psikolog özel sektöründe bulunan firmanın eski sitesinde 200’den fazla Google indeksi bulunmaktaydı. Web site arayüzü yenilenen ve SEO alt yapısı (Site içi SEO) tamamladık. Tüm çalışmayan veya kötü formatlı linkler SEO dostu şeklinde revize edilerek, 301 yönlendirme ile yeni link yapısındaki sayfalara yönlendirilmiştir. Bu sayede SEO’da kayıp yaşamadan taşıma işlemi gerçekleşmiştir.

villaport.com.tr

villaport.com.tr başta web site tasarımı hizmeti sunduğumuz devamında, Google Adwords, Facebook ve İnstagram pazarlama stratejileri oluşturarak hizmetine devam ettiğimiz çalışmadır. Restoran sektöründe çalışan firma, internet aracılığı ile rezervasyon ve paket servisi hizmetleri vermektedir.

Yovidijital Referans Villaport
Yovidijital Referans Hanım Hatun

hanimhatun.com

hanimhatun.com bir e-ticaret site tasarımı hizmeti sunduğumuz bir çalışmadır. Tekstil ürünlerinin satışa sunulduğu platformda, müşteri ve satış istatistikleri kayıt altına alınarak, firma sahibine pazarlama stratejileri oluşturmasında yardımcı olmaktadır. Kuveyt Türk sanal pos entegrasyonlu çalışan platformda, kampanya oluşturma, ürünleri favorilere ekleme, mail pazarlaması oluşturma gibi özellikler barındırmaktadır.

uretradarligi.com

uretradarligi.com üroloji sektöründe hizmet veren bir Doç. Doktora ait çalışmadır.  Hali hazırda tasarlanmış web siteyi, Site içi SEO  ‘yu teknik detaylandırarak hizmet vermekteyiz. Google Analytics, Google Search Console veri analizlerini sağlayarak devam ettiğimiz çalışmalar bütünüdür.

Yovidijital Referans Üretra Darığı
Yovidijital Referans Penil Cerrahi

penilcerrahi.com

penilcerrahi.com üroloji sektöründe hizmet veren bir Doç. Doktora ait çalışmadır.  Hali hazırda tasarlanmış web siteyi, Site içi SEO  ‘yu teknik detaylandırarak hizmet vermekteyiz. Google Analytics, Google Search Console veri analizlerini sağlayarak devam ettiğimiz çalışmalar bütünüdür.